12.11.2013

Математика овердрафтів. Як оформити овердрафт під 0.01% в перший місяць

Вже більше 1500 компаній оцінили перевагу «Легкого овердрафту» від УкрСиббанку BNP Paribas Group. Це кредит до 100 тис. грн на поточний рахунок для додаткового фінансування діяльності компанії. Новий продукт УкрСиббанку вимагає мінімальний пакет документів, при цьому відсутнє забезпечення, а рішення приймаються оперативно (до

2-х
днів).

«Мінімальна відсоткова ставка в перший місяць користування робить цей продукт дуже популярним серед клієнтів нашого банку. Ми надаємо клієнту можливість відчути всі переваги овердрафтного кредитування, встановлюючи на перший місяць користування продуктом ставку 0,01% річних. Однією з переваг овердрафту в УкрСиббанку є погодинне нарахування відсотків», — розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанку з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

Скориставшись кредитними коштами в 12:15 і погасивши в 13:15, клієнт заплатить не за день, а тільки за годину. Так, якщо у підприємства стабільні щоденні надходження, то відсотки за користування лімітом овердрафту будуть мінімальними. При цьому списання нарахованих відсотків відбувається автоматично при надходженні коштів на поточний рахунок позичальника.

GFK Україна стверджує, що в 2013 році найбільш популярним кредитним продуктом для клієнтів СМБ став овердрафт. Даний вид фінансування — це прекрасна можливість для компаній завжди мати доступне джерело для забезпечення надійного і безперервного графіка розрахунків з партнерами, виплати заробітної плати, сплати податків і поточних витрат.

Поділитися сторінкою: