09.08.2022

«Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців

Щоби зробити психологічну допомогу для українців доступною та зручною, Глобальний договір ООН в Україні запустив проєкт «Mental Help». Його мета — надати безкоштовну психологічні послуги людям, які постраждали від війни Росії проти України. Проєкт реалізується за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, корпорації Schneider Electric, агенції Fondation de France та Глобального договору ООН у Франції.

Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них — і діти, і дорослі, і люди літнього віку. На жаль, не всі українці можуть дозволити собі оплатити послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку й піклування.

Проєкт «Mental Help» зібрав команду фахових психологів, які готові працювати з усіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють усього декілька кліків.

Як отримати психологічну допомогу?

Взаємодія із психологом відбувається на онлайн-платформі.

  1. Зайдіть на наш сайт: https://mentalhelp.com.ua/
  2. Перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам.
  3. У профілі психолога забронюйте точний час приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними.
  4. У зазначений час приєднайтеся до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту.

Консультація буде відбуватися через застосунки відео-зв‘язку Zoom або Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

Перед сесією з психологом:

  1. Занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  2. Переконайтеся, що під час сеансу ви будете в комфортному/безпечному місці.
  3. Упевніться, що маєте стабільне інтернет-з’єднання, вимкнені сповіщення та звук на телефоні.

Після сесії:

  • Дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  • Виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.

«Наша країна — країна сильних людей. Але навіть найсильнішим із нас потрібна підтримка, щоби впоратися зі труднощами сьогодення. Ми створили проєкт «Mental Help», щоби кожна людина, яка потребує психологічної підтримки або серйозної фахової допомоги, відчула, що її не залишено сам на сам із пережитим. Найважливіше, що ми маємо робити в кризовий час, — це бути опорою одне для одного. Віримо, що психологічною опорою для багатьох українців зможе стати й наш проєкт», — коментує Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

«Сьогодні багато людей в Україні живуть у постійному стресі та тривозі. Це призводить до емоційного виснаження й негативно впливає на емоційний стан та, як результат, якість життя людини. Ми хочемо, аби якомога більше людей мали доступ до висококваліфікованої допомоги, отримували якісну психологічну підтримку, могли поділитися своїми переживаннями та знаходили ресурси для відновлення. Для цього ми об’єднуємо свої зусилля з партнерами й запускаємо проєкт Mental Help — безкоштовну психологічну допомогу українцям», — розповідає Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Підтримуючи Глобальний договір ООН в Україні, наш фонд виявляє свою солідарність з українцям. Ми твердо переконані, що послуги психологів є надважливими для них, щоби пережити цей важкий час», — переконаний Жиль Вермо Дерош, старший віцепрезидент із питань корпоративної соціальної відповідальності та генеральний представник фонду Schneider Electric.

«10 принципів Глобального договору ООН нині проходять перевірку на міцність. За таких умов підтримати ініціативу наших колег із ГД ООН в Україні — це наш обов’язок», — стверджує Андре Реноден, Президент Глобального договору ООН у Франції.

Проєкт не лише допомагає українцям впоратися з травмами війни й повернути психологічне здоров’я. Він також забезпечує роботою десятки психологів і в такий спосіб підтримує добробут наших співгромадян.

Історія проєкту
Проєкт «Mental Help» було запущено в березні. Його цільовою аудиторією були працівники компаній-учасниць ГД ООН в Україні. За перші три дні проєкту фахівці надали професійну психологічну допомогу понад 300 людям у рамках групових сеансів терапії. Також психологи проєкту провели низку групових тренінгів, зокрема, про самопідтримку та батьківство під час війни. Також вони надавали приватні консультації дорослим і дітям, яким вдалося виїхати із зон гарячих бойових дій.
Завдяки підтримці партнерів проєкт вдалося розширити, щоби якомога більше українців змогли вилікувати травми, відновити психологічне здоров’я й повернутися до повноцінного життя.
Якщо ви також хочете допомогти проєкту «Mental Help» розвиватися, напишіть нам: help@globalcompact.org.ua.
Контакти для медіа:
Марина Сніжинська, менеджерка з комунікацій Глобального договору ООН в Україні: m.snizhynska@globalcompact.org.ua

Мережа Глобального договору ООН в Україні
Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, охорони праці, захисту довкілля та боротьби з корупцією.

Schneider Electric
Мета Schneider Electric — надати всім можливість максимально використовувати енергію та ресурси, поєднуючи прогрес і сталість. Це найбільш локальна з глобальних компаній. Schneider Electric — прихильники відкритих стандартів і екосистем партнерів, які поділяють так цінності, як «Значуща ціль», «Інклюзивності» та «Розширені можливості».

Fondation de France
Fondation de France — це провідна незалежна благодійна мережа Франції. Вона об’єднує донорів, волонтерів і громадські організації, щоб акумулювати зусилля для ефективного надання допомоги тим, хто цього потребує. Принцип діяльності Fondation de France полягає в пошуку сталих і розумних рішень для розвитку суспільства.

Мережа Глобального договору ООН у Франції
Заснована у 2003 році, Мережа Глобального договору ООН у Франції є офіційним представником Глобального договору ООН. Під керівництвом Андре Ренодена, французька мережа об’єднує понад 1 730 компаній різної величини, які працюють у різних секторах бізнесу. З огляду на драматичні наслідки конфлікту, ГД ООН у Франції прийняв рішення про надання допомоги ініціативі української мережі Глобального договору ООН.

Поділитися сторінкою: