27.07.2015

Метро за 3,5 грн з УкрСиббанком

УкрСиббанк BNP Paribas Group повертатиме частину вартості проїзду в київському метрополітені всім держателям платіжних карток з функцією PayPass від MasterCard.

Для участі в програмі необхідно розраховуватися чіповими картками All Inclusive за допомогою спеціальних PayPass-терміналів у метро з 27 липня по 31 жовтня 2015 року. За кожні 4 грн розрахунку у підземці держателі карток отримуватимуть по 50 копійок кешбеку 16-го числа кожного місяця. При цьому банк проводитиме повернення коштів одразу за всі транзакції попереднього місяця.

Максимальна кількість поїздок, за які банк поверне частину вартості, складає 200 поїздок на одного клієнта протягом місяця.

Нагадаємо, турнікети з терміналами для безконтактної оплати встановлено на 17 станціях київського метрополітену: «Поштова площа», «Контрактова площа», «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» і «Печерська».

Для оплати проїзду потрібно піднести свою безконтактну картку MasterCard до терміналу на турнікеті. З рахунку автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду. Такий спосіб оплати – відмінна альтернатива жетонам і проїзним.

Поділитися сторінкою:

| 1.540 сек. | SQL -569 | 32.86MB