02.03.2020

Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим

Департамент клієнтських рішень — це підрозділ UKRSIBBANK BNP Paribas Group, представники якого постійно вирішують питання клієнтів, орієнтуючись на їх очікування та потреби.

Знайомство клієнтів з працівниками цього підрозділу банку розпочинається з моменту, коли народжується мрія про нову покупку. У клієнта з’явилося бажання, а UKRSIBBANK надає можливість втілити його в реальність. Тому, не виходячи з дому, сміливо замовляйте бажаний товар в інтернет-магазині, а працівники банку оформлять його в кредит і ваші плани реалізуються завдяки Відділу централізованого введення заявок.

Якщо для вас актуальніше отримати готівку — ми чекаємо на ваш дзвінок. При бажанні накопичувати кошти чи відкрити картковий рахунок, уточнити інформацію для юридичних осіб чи підприємців — з радістю вас проконсультують представники Відділу телемаркетингових послуг. Прийняти рішення про видачу кредиту, провести аналіз платоспроможності та надійності клієнта, або у випадку, якщо оформили кредит, але отриманий товар не відповідає якості (повернення в 14 денний термін) — вам допоможе Відділ андерайтингу та післяпродажного обслуговування.

Співпрацю з банком розпочато, а що ж далі? Не турбуйтеся — ми разом з вами і надаємо відповіді на всі запитання клієнтів! Вам знайомий номер 729? Якщо ви на нього телефонували або писали в чаті офіційної сторінки UKRSIBBANK BNP Paribas Group у Facebook — велика вірогідність, що Ви спілкувались з одним із співробітників Відділу інформаційної довідки — команда обслуговує клієнтів з усіх куточків України та поза її межами. Ми працюємо для вас 24 години, 7 днів на тиждень і в будь-який момент готові допомогти у вирішенні питань. Бажаєте дистанційно контролювати стан рахунків, оплачувати послуги та здійснювати перерахунок з картки на картку — допоможемо встановити та розкажемо, як користуватися нашим мобільним додатком UKRSIB online.

Якщо користуючись новим товаром, отриманими коштами ви не помітили, як пройшла контрольна дата — ми вас не залишимо і надамо детальну інформацію щодо способів погашення, допоможемо з пошуком рішення для вирішення ситуації, проконсультуємо, як не допустити виникнення простроченої заборгованості, адже задача Відділу дистанційного врегулювання заборгованості — допомогти клієнту вийти на рівний графік погашення кредиту та допомогти уникнути порушення умов договору в майбутньому.

Ми працюємо для того, щоб зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: