03.03.2020

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із Хансом Бруком

2 березня 2020 року Ханс Брук, заступник Голови Правління, начальник департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, зустрівся із Владиславом Криклієм, Міністром інфраструктури України.

Сторони обговорили залучення інвестицій для реалізації концесійних проектів у галузі транспортної інфраструктури.

Заступник голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ханс Брук проінформував, що BNP Paribas Group має багатий досвід міжнародної експертизи та компетенції із супроводу інфраструктурних проєктів і зацікавлений долучитися до оцінки та реалізації концесійних проєктів в Україні.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, Владислав Криклій зауважив, що державно-приватне партнерство визначено серед ключових механізмів реалізації політики модернізації інфраструктури України і вже успішно проведено два концесійні конкурси у морських портах Херсон та Ольвія.

«Розвиток державно-приватного партнерства через механізм концесії є одним із пріоритетів роботи Міністерства інфраструктури з формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері транспортної інфраструктури. Успішний досвід із розробки концесійних проєктів для портів Херсон та Ольвія ми прагнемо якомога швидше реалізувати у рамках державно-приватного партнерства в авіаційній, залізничній та автодорожній галузях. Наразі опрацьовується низка концесійних проєктів аеропортів, морських портів, залізничних вокзалів. Їх реалізація має залучити в українську інфраструктуру стратегічних інвесторів і сприятиме масштабному оновленню транспортної системи Української держави», — наголосив Міністр інфраструктури України.

Поділитися сторінкою:

| 1.256 сек. | SQL -571 | 33.07MB