19.09.2014

Миттєві перекази online від УкрСиббанку

Щомісяця клієнти УкрСиббанку BNP Paribas Group відправляють близько 10 тисяч грошових переказів за допомогою внутрішньобанківської системи «За мить» на загальну суму понад 40 млн грн.

Користуючись системою «За мить», клієнти банку можуть надсилати кошти у національній валюті з мінімальними витратами і отримувати перекази миттєво, відразу після відправлення. Для цього навіть не потрібно відвідувати відділення банку — перекази можна здійснювати за допомогою інтернет-банкінгу Star24. У такому разі відправникові необхідно знати тільки прізвище, ім’я та по батькові одержувача. А для отримання коштів достатньо вказати номер, суму і рахунок для одержання переказу.

«Перевагою переказів через інтернет-банкінг Star24 є економія часу і грошей, адже для відправлення коштів не потрібно відвідувати відділення банку, а тарифи значно нижчі. Завдяки зручності і швидкості перерахування, а також лояльним тарифам, внутрішньобанківські перекази «За мить» користуються великим попитом серед наших клієнтів», — зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.301 сек. | SQL -569 | 33.03MB