07.12.2020

Мрії стають ближчими для власників картки з лімітом: акція від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard запрошують долучитися до акції «Мрії стають ближчими для власників Картки з лімітом» – оформлюйте картку з лімітом та вигравайте універсальний електронний сертифікат Giftmall номіналом 500 гривень.

Для участі у акції потрібно оформити картку з лімітом Mastercard від UKRSIBBANK у період дії акції з 07.12.2020 по 18.12.2020 та здійснити одну або більше безготівкових оплат карткою з лімітом за будь-які товари та/або послуги у торговельно-сервісних мережах або ж в мережі Інтернет на загальну суму від 500 гривень та більше (або еквівалент цієї суми у відповідній валюті, включаючи курсову різницю, у випадку здійснення оплати/оплат в іноземній валюті).

Перші 50 учасників, які виконають умови акції, отримають електронний подарунковий сертифікат Giftmall номіналом 500 гривень.

Головний приз акції – універсальний електронний сертифікат Giftmall номіналом 5 000 гривень буде розіграно серед учасників, що виконали умови акції за допомогою https://www.random.org/.

Акція діє з 7 по 18 грудня 2020 року.

Більше інформації дізнавайтесь за посиланням.

Поділитися сторінкою: