18.03.2019

На Каннський фестиваль разом з UKRSIBBANK

Чим більше розрахунків преміальними картками Mastercard від UKRSIBBANK BNP Paribas Group, тим більше шансів виграти незабутню подорож на Каннський кінофестиваль, що є одним із найпрестижніших і найбільш відвідуваних кінофестивалів світу.

Нагадаємо, що до 5 квітня 2019 року держателі Premium карток Platinum,

World Black Edition
та

World Elite
міжнародної платіжної системи Masterсard® можуть взяти участь у розіграші унікальної поїздки на Каннський міжнародний кінофестиваль і вже у травні цього року опинитися за лаштунками однієї з найгучніших кіноподій світу та пройтися червоним килимом поруч з найвідомішими зірками кіномистецтва: всесвітніми акторами та режисерами.

Для участі у акції клієнти UKRSIBBANK мають зареєструватися у програмі Mastercard Більше на сайті https://bilshe.mastercard.ua та активно розраховуватися карткою через POS-термінали у торгівельно-сервісній мережі або інтернет, також накопичувати бали можна картковими оплатами у транспорті.

Зазначимо, що поїздка на кінофестиваль розрахована на двох осіб, які дві доби проживатимуть у Каннах. Також у поїздку враховано переліт, трансфер, проживання, харчування, а ще створення вражаючого образу та мейк-апу для незабутнього виходу на червону доріжку Каннського фестивалю.

Усе починається з перегляду кіно та завершується особливою подією!

Поділитися сторінкою: