09.09.2014

Надійний посередник: документарні операції з УкрСиббанком як гарантія виконання зобов’язань

Сьогодні в УкрСиббанку BNP Paribas Group обслуговується близько 200 договорів щодо документарних операцій на загальну суму понад 3 млн доларів США.

В основному, документарні операції використовуються компаніями при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, підписанні контракту з новим контрагентом, участі у тендерах. Таким клієнтам, залежно від їхнього бізнесу, банк пропонує скористатися банківськими гарантіями, інкасо, акредитивами і авалюванням векселів.

«Документарні операції найбільш вигідні клієнтам, які здійснюють операції з великим рівнем ризику, в разі невпевненості у надійності і порядності свого ділового партнера, а також при укладанні договорів з іноземними партнерами. У такому випадку банк є посередником і гарантом виконання договору обома сторонами, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — УкрСиббанк є частиною найбільшої міжнародної групи BNP Paribas, і це дозволяє співпрацювати щодо документарних операцій практично з будь-яким банком світу, а також істотно знизити вартість послуги і прискорити процес налагодження відносин з іноземними банками».

На внутрішньому ринку України великою популярністю користуються тендерні гарантії. Багато клієнтів використовують гарантії платежу на користь своїх постачальників як альтернативу товарному кредиту. Вартість гарантії значно нижча за витрати по кредиту. Так, наприклад, річна комісія за обслуговування гарантії становить 5%, а за кредит — близько 20% річних.

Поділитися сторінкою: