21.11.2018

Найбільша кількість IQ energy кредитів в Україні видана UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав нагороду ЄБРР за найбільшу кількість реалізованих проектів за програмою енергоефективності IQ energy. 22 тисячі проектів — саме таку кількість нам вдалося реалізувати з початку старту програми IQ energy у 2016 року.

Загалом, за цей час понад 35 тисяч українців скористалися «теплими кредитами», утепливши та модернізувавши свої помешкання: будинки та квартири.

Наразі IQ energy кредити залишаються однією з найцікавіших та найбільш затребуваною послугою для клієнтів роздрібних банків. «Сьогодні українці набагато відповідальніше ставляться до енергоспоживання. І UKRSIBBANK прагне, щоб кожний українець міг встановити якісне енергоощадне обладнання, утеплити й модернізувати своє житло. Адже сучасні енергоефективні технології дозволяють з одного боку — клієнтам суттєво заощаджувати на комунальних платежах, а з іншого — зменшують енергозалежність країни», — зазначив Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін.

Більше того, програма IQ energy відповідає глобальній меті Групи BNP Paribas — підтримці боротьби зі зміною клімату. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Для довідки: Програма IQ energy розроблена ЄБРР і фінансується партнерством Східноєвропейського фонду енергоефективності та навколишнього середовища Е5Р за підтримки Європейського Союзу, шведського Агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (SIDA) та Федерального міністерства фінансів Австрії.

Поділитися сторінкою: