01.09.2015

Накопичувальний «Євросейф» — нова пакетна пропозиція від УкрСиббанку

31 серпня 2015 року УкрСиббанк BNP Paribas Group запустив нову пакетну пропозицію для клієнтів-фізичних осіб — «Євросейф». Це поєднання накопичувального рахунку, платіжної картки міжнародної системи MasterCard, а також подарунка у вигляді страхування життя та здоров’я клієнта.

Користуючись пакетною пропозицією «Євросейф», клієнт отримує можливість оформити безстроковий вклад під 0,01–5% у гривні, доларах США або євро. Накопичувальний рахунок супроводжується послугами SMS-інформування StarSMS та інтернет-банкінгу Star24, а також «Договірне списання» та «Постійне доручення». Більше того, окрім основної картки до рахунку, клієнт може оформити додаткові картки.

«Євросейф» — це справжній прорив на українському банківському ринку. Він зацікавить тих клієнтів, які хочуть зберегти тимчасово вільні кошти, маючи до них постійний доступ, і при цьому не розраховують заробити на відсотках, — каже Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Страховка при цьому є приємним доповненням до надійності вкладів у нашому банку».

Детальніше про пакетну пропозицію можна дізнатися на відповідній сторінці.

Поділитися сторінкою: