08.07.2019

«Наш банк обслуговує клієнтів та підтримує світ, де ми живемо»: BNP Paribas опублікував Інтегрований звіт Групи 2018

BNP Paribas опублікував Інтегрований звіт Групи 2018, що поєднує дані продуктивності компанії (досягнення високих фінансових показників) та результати проектів корпоративно-соціальної відповідальності — стійкий розвиток у відповідь на економічні, технологічні та соціальні зміни сучасного середовища.

Повний звіт можна знайти тут.

BNP Paribas прагне дотримуватися найвищих стандартів звітності. Перший Інтегрований звіт призначений для всіх зацікавлених сторін: акціонерів та інвесторів, клієнтів, працівників, установ державного сектору, суспільних організацій, партнерів та постачальників. Звіт підкреслює глобальну мету Групи бути банком, який підтримує економіку, обслуговує клієнтів та взаємодіє із суспільством. Документ показує, які виклики стоять перед BNP Paribas та екосистемами, де працює банк, та ілюструє дії Групи. Він також показує, як Група створює коротко-, середньо- та довгострокові цінності через взаємодію із зацікавленими сторонами.

Інтегрований звіт побудований на 4 розділах:

Ми підтримуємо розвиток збалансованого та стійкого світу.

У світі, що постійно змінюється, BNP Paribas — ключовий міжнародний банківський гравець та провідний банк Єврозони, що відіграє важливу роль у створенні умов збалансованого стійкого економічного зростання.

Ми фінансуємо компанії і здатні сприяти створенню більш екологічної та інклюзивної економіки. Ми щодня працюємо з клієнтами і підтримуємо їх у реалізації малих і масштабних проектів, які формують їхнє життя і життя оточуючих. Ми постійно вдосконалюємо клієнтський досвід і розробляємо послуги та рішення, що відповідають потребам наших клієнтів. Ми твердо переконані, що компанія повинна мати позитивний вплив на світ, підтримувати своїх клієнтів у цьому підході та об’єднувати зусилля навколо цієї мети.

Наша стратегія побудована на амбіціях:

У світі, що постійно змінюється, ми разом з нашими співробітниками, клієнтами та суспільством зобов’язані закладати основи для кращого майбутнього.

BNP Paribas прагне розробити нові моделі, які дозволять поєднувати економічні показники з позитивним впливом на суспільство і мобілізувати фінансові ресурси банку та його клієнтів для більшого позитивного внеску в загальне благо.

Поділитися сторінкою: