15.07.2020

«Навчаємось разом»: UKRSIBBANK став партнером онлайн-курсу, який навчає, як працювати з дітьми з особливими освітніми потребами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі студією онлайн-освіти EdEra став партнером ВБО «Даун Синдром» з метою створення безкоштовного онлайн-курсу «Навчаємося з радістю», розрахованого на вчителів початкових класів шкіл із інклюзивною формою навчання та спеціальних шкіл. Матеріал також є корисним для асистентів, які супроводжують дитину з синдромом Дауна чи іншими ментальними порушеннями, а також батькам таких дітей.

Дітям з особливими освітніми потребами потрібні практичні навички та знання, аби вони могли в майбутньому жити самостійним життям. Саме тому зміст курсу «Навчаємося з радістю» — це практичний досвід, отриманий під час багатолітньої дослідно-експериментальної роботи проекту «Перспектива 21.3» ВБО «Даун Синдром»: інтеграція дітей із синдромом Дауна в освітнє середовище на базі київської спеціальної школи-інтернату №26, а також під час проведення чисельних майстер-класів для спеціалістів у сфері інклюзивної та спеціальної освіти. Нагадаємо, вже більше 10 років UKRSIBBANK BNP Paribas Group та ВБО «Даун Синдром» звертають увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна. Щороку банк проводить спеціальну акцію «Срібна монетка» та разом з клієнтами збирає кошти на проекти, що суттєво допомагають розвитку людей з синдромом Дауна. «Як частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку. Тож підтримує проекти, які дозволяють дітям з особливими освітніми потребами отримати якісну освіту, та сприяють інклюзивній освіті, що цінує розмаїтість і унікальну роль кожної дитини», — каже Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Ми добре розуміємо, з якими труднощами зустрічаються педагоги та асистенти педагогів в навчальному процесі, коли в класі з’являється дитина із синдромом Дауна або з іншими інтелектуальними порушеннями. Ці спеціалісти потребують сучасних знать та методик, як правильно взаємодіяти з дитиною, як правильно організувати освітній процес, щоб це було ефективно і дало необхідні результати. Саме з думкою про підтримку спеціалістів ми створювали наш перших онлайн курс», — ділиться Олена Большаніна, президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Пройти курс можна за посиланням.

Поділитися сторінкою: