29.10.2019

«НБУ очікувано вдався до рішучого зниження облікової ставки»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Засідання комітету з монетарної політики НБУ в четвер завершилося рішучим зниженням облікової ставки — на 100 базисних пунктів, до 15,5%. Вердикт центробанку, втім, не є несподіванкою (див. огляди від 18 вересня і 17 жовтня), беручи до уваги уповільнення річної інфляції швидше прогнозів НБУ, а також помітну серед центральних банків провідних економік світу тенденцію до пом’якшення монетарної політики. Ми бачимо підстави для подальшого зниження облікової ставки Нацбанку», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 24 жовтня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою: