25.06.2019

«НБУ призупинив зниження ставок»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«6 червня на засіданні з питань монетарної політики правління НБУ ухвалило рішення зберегти облікову ставку на рівні 17,5% річних. Це рішення підтримало сім з восьми членів Комітету з монетарної політики (КМП). Ми очікуємо, що нові проінфляційні фактори, які виникли останнім часом, перешкодять НБУ відновити пом’якшення монетарної політики на наступному засіданні КМП 18 липня», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 19 червня 2019 року. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич — Kерівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.137 сек. | SQL -574 | 32.93MB