27.03.2018

Необхідність встановити останні версії браузерів для роботи з веб-ресурсами банку

UKRSIBBANK BNP Paribas Group постійно піклується про безпеку роботи систем та каналів зв’язку, вдосконалює їх з метою підвищення захисту, стабільності та якості обслуговування клієнтів, а також роботи банку.

З 31 травня 2018 банк впроваджує використання протоколу TLS 1.2 та вище в роботу сайтів my.ukrsibbank.com, premium.ukrsibbank.com, pbs.ukrsibbank.com, corporate.ukrsibbank.com та систем інтернет-банкінгу UKRSIB online і StarAccess згідно вимог Національного банку України, стандартів PCI DSS та групи BNP Paribas.

Відмова від нестійких та небезпечних версій протоколу (TLS 1.0. TLS 1.1) потребує використання останніх стабільних версій браузерів. Наприклад, веб-ресурси банку при роботі з браузеру Internet Explorer 8 з операційною системою Windows XP або Vista будуть недоступні.

Більш детальна інформація наведена на ресурсах розробників браузерів та операційних систем, а також на інших ресурсах, наприклад, https://ru.wikipedia.org/wiki/SSL.

Нагадуємо, користуватися StarAccess можна без використання браузерів за допомогою StarAccess Launcher.

Використовуйте, будь ласка, останні версії браузерів, за необхідності попіклуйтеся про оновлення операційної системи або встановіть нові версії браузерів заздалегідь.

Поділитися сторінкою:

| 1.643 сек. | SQL -573 | 32.92MB