28.06.2022

Нова функціональність в UKRSIB business для клієнтів із зарплатно-картковими проєктами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group додав нову опцію в UKRSIB business для юридичних осіб з зарплатно-картковими проєктами (ЗКП). Відтепер клієнти можуть самостійно формувати реєстри зовнішніх рахунків співробітників в UKRSIB business для подальшого перерахування заробітної плати на карткові рахунки працівників, які відкриті в інших банках України.

Щоб скористатись даною опцією необхідно:

  1. Бути користувачем UKRSIB business;
  2. Підписати договір ЗКП для нових клієнтів, або додаткову угоду для діючих клієнтів з договором ЗКП до 18.01.2021;
  3. Cформувати заявку на підключення зовнішніх рахунків співробітників в UKRSIB business та підписати її кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи.

Після того як банк опрацює заявку, зовнішні рахунки будуть відображені в загальному списку співробітників в UKRSIB business.

Дана опція дозволить оптимізувати час та легко керувати рахунками співробітників в UKRSIB business.

Нагадуємо, відповідно до Постанови НБУ №22 «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» банк може здійснювати зарахування заробітної плати та інших виплат, як на карткові рахунки співробітників відкриті у банку в рамках зарплатно-карткового проєкту, так і на карткові рахунки співробітників, які відкриті в інших банках України.

Детальна інструкція та більше переваг UKRSIB business за посиланням.

Поділитися сторінкою: