06.08.2020

Нова можливість відкриття рахунку для ведення бізнесу в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає можливість клієнтам корпоративного бізнесу, юридичним особам – нерезидентам – відкривати поточний рахунок в Україні, як у гривні, так і в іноземній валюті.

UKRSIBBANK став одним з перших банків України, хто зробив цю послугу доступною для своїх іноземних клієнтів. Це дозволить вести бізнес в Україні та значно спростить розрахунки всередині групи, мінімізує валютні ризики.

Відтепер юридичні особи, зареєстровані за кордоном, можуть відкривати поточні рахунки в UKRSIBBANK BNP Paribas Group та проводити експортно-імпортні операції, конвертувати валюту, отримувати погашення по кредитам від компаній-резидентів та інше.

Як нерезиденту відкрити рахунок:

  1. Пройдіть процедуру ідентифікації клієнта
  2. Підпишіть договір про відкриття рахунку
  3. Отримайте номер рахунку
  4. Зареєструйтесь у системі UKRSIB business
  5. Здійснюйте операції

Деталі за посиланням.

Для відкриття рахунку обов’язковою є реєстрація як платника податків. Кількість рахунків, які може відкрити один нерезидент, необмежена. Керувати таким рахунком можна дистанційно за допомогою інтернет-банкінгу UKRSIB business, використовуючи кваліфікований сертифікат електронного підпису. Зазначимо, що в UKRSIBBANK свій акредитований центр сертифікації ключів.

Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою:

| 1.122 сек. | SQL -570 | 32.89MB