23.09.2021

Нові функції UKRSIB business для кращого клієнтського досвіду

170 тисяч клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group — підприємців середнього та малого бізнесу— зареєструвались у системі UKRSIB business та оцінили переваги онлайн платформи для бізнесу, яка постійно оновлюється.

Так, вже в останньому релізі UKRSIB business були покращені дизайн блоків та оптимізовані екрани й процеси.

Відтепер для клієнтів банку доступні такі оновлення UKRSIB business:

  1. Покращена функціональності платежів у гривні. У системі здійснена оптимізація підпису та збільшена швидкість підпису платежів у гривні.
  2. У рамках кредитного блоку відбулось покращення системи сповіщень, щодо необхідності подачі квартальної звітності, що допоможе вчасно подавати всю інформацію.
  3. Додана функціональність щодо сповіщення клієнтів про зміни у законодавстві при покупці валюти.
  4. Спрощена механіка подачі клієнтом заявки на розгляд у банк.
  5. Покращений процес додання депозитних рахунків у виписку.
  6. Тепер відправляючи листа у вихідний / святковий день, користувач отримає сповіщення про розгляд заявки у найближчі робочі дні, що допоможе проінформувати про час очікування.
  7. Виконана оптимізація в частини швидкості робіт із сервісом ЦФК: логін, підпис/підтвердження документів, експортних даних.

Дякуємо за довіру нашим клієнтам — ваш досвід допомагає зробити користування інтернет-банкінгом UKRSIB business ще простішим та приємнішим з мінімальною витратою часу на організацію бізнес-процесів. Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватись про всі оновлення!

Поділитися сторінкою:

| 1.141 сек. | SQL -570 | 33.06MB