22.09.2021

Нові можливості для аграріїв від UKRSIBBANK: кредит на придбання обладнання та автотранспорту

UKRSIBBANK BNP Paribas Group прагне довгострокових відносин з аграріями та надає нові можливості своїм клієнтам – представникам середнього та малого бізнесу – отримати кредит на придбання обладнання та автотранспорту з привабливою ставкою 9% річних у гривні.

«Раніше ми кредитували тільки на поповнення оборотних коштів, а зараз почали це робити з інвестиційною метою, допомагаючи своїм клієнтам втілити амбітні цілі водночас підтримуючи їх комерційний успіх. Наша нова програма фінансування техніки в кредит передбачає можливість купівлі сільськогосподарського обладнання, комбайнів, тракторів, вантажівок та іншої агротехніки з прозорою ставкою 9% річних в гривні, яка не містить несподіваних комісій, а придбана техніка страхується на стандартних умовах. Насправді отримати агрокредит можна з легкістю за умови прибуткової діяльності, відмінної ділової репутації і хорошої кредитної історії», – зазначає Костянтин Лежнін, заступник голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що спеціальні умови для інвестиційних кредитів клієнтам UKRSIBBANK надаються на вигідних умовах:

  • Максимальна сума ліміту – до 7 000 тис. грн. (для нових легкових автомобілів до 1 000 тис. грн.)
  • Графік погашення – щомісячне погашення основного боргу та процентів, можливий адаптований до сезону графік погашення основного боргу
  • Застава – нове та вживане обладнання/автотранспорт
  • Мінімальний перший внесок (враховуючи ПДВ): від 20% в залежності від виду обладнання/авто

Поділитися сторінкою: