12.08.2020

Новий етап РРО для СМБ клієнтів UKRSIBBANK: безконтактні платежі у смартфоні з віддаленою реєстрацією відкриття поточного рахунку

UKRSIBBANK BNP Paribas Group анонсує для клієнтів середнього та малого бізнесу запуск мобільного додатку, який для здійснення торгово-підприємницької діяльності на законодавчому рівні суміщає три сервіси в одному продукті: мобільний касовий апарат, онлайн-фіскалізацію та функцію платіжного терміналу (Tap on Phone).

Запуск програмного РРО відбудеться вже цієї осені, а на початку 2021 року UKRSIBBANK додасть Tap on Phone, яка зможе перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал — в одному додатку буде поєднано два функціонали, що будуть запущені у два етапи. Основною відмінністю такої пропозиції для підприємців буде те, що UKRSIBBANK надаватиме сервіс віддалено з можливістю не відвідувати відділення банку для відкриття поточного рахунку.

«З огляду на тенденції ринку України у нових економічних умовах, за останні кілька місяців співвідношення готівкових розрахунків до безготівкових становить 45% до 55% і різниця цих показників стає дедалі помітною. Стратегія банківського еквайрингу стрімко розвивається і ми прагнемо активно трансформувати POS-термінальну інфраструктуру, надаючи представникам середнього та малого бізнесу новітні технологічні рішення для інтеграції у цифрову реальність. Наш продукт поєднає кращий міжнародний досвід, спростить підприємницьку діяльність та розширить мережу приймання безконтактних платежів. А головне, вже зовсім скоро наші клієнти зможуть обрати зручний спосіб відкриття поточного рахунку, як у відділенні, так і без його відвідування – тримати повністю віддалений сервіс, і чотири привілеї у одному додатку», – зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що новий етап введення РРО для українських компаній вступає в дію згідно з Законом № 128-IX від 20 жовтня 2019 року та Законом № 129-IX від 20 жовтня 2019 року «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

UKRSIBBANK як частина міжнародної Групи з європейським підходом до ведення бізнесу, активно трансформує своїм прикладом банківську систему, автоматизує і спрощує алгоритми роботи внутрішніх процесів, забезпечує підтримку законодавчих змін та створює умови для розвитку ефективної бізнес-діяльності українських підприємців. Ми прагнемо зробити фінансове життя своїх клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: