04.06.2021

Новий та функціональний розділ в UKRSIB online для отримання заробітної плати

Відтепер клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group можуть отримувати зарплату на будь-який картковий рахунок в UKRSIBBANK без відвідування відділення.

Вивчивши потреби своїх клієнтів UKRSIBBANK розробив окремий розділ в UKRSIB online, у якому можливо самостійно згенерувати заяву та завантажити її або одразу надіслати електронною поштою для того, щоб отримувати зарплату на будь-який картковий рахунок у банку.

Щоб скористатися пропозицією вам потрібно виконати прості дії:

  • Зайти у додаток UKRSIB online, у головному вікні додатку перейти на вкладку «Меню» та обрати розділ «Заява на зарплату»
  • Обрати рахунок, на який клієнт бажає отримувати заробітну плату
  • Завантажити заяву на зарахування заробітної плати, її можна надіслати як на пошту так і надіслати собі у соціальні мережі, щоб роздрукувати
  • Заповнити та передати заяву в бухгалтерію підприємства, де клієнт працевлаштований, та отримати зарплату на картковий рахунок в UKRSIBBANK

Звертаємо вашу увагу, що перед використанням цієї функції онлайн додатку потрібно оновити UKRSIB online, натиснути на «Заява на зарплату» та оформити цю заяву.

Для ознайомлення з пропозицями по зарплатним продуктам UKRSIBBANK BNP Paribas Group та їх перевагами перейдіть за посиланням.

Поділитися сторінкою: