17.03.2021

Обирайте кращий валютний курс за три дні разом з UKRSIBBANK та приєднуйтесь до акції «Машини часу»

Майже 1500 нових клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group – юридичних осіб – експортерів та імпортерів ринку середнього та малого бізнесу скористалися акційними умовами «Машини часу» у 2020 році та повернули різницю між обмінним курсом банку та кращим для клієнта курсом НБУ за три дні.

До 30 червня учасниками акції «Машина часу» можуть стати як потенційні (не мають рахунків в UKRSIBBANK) клієнти, так і діючі. Для цього потенційним клієнтам потрібно відкрити поточний рахунок в USD/EUR на тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ»; діючим — виконати наступне:

  • до початку Акції відсутні відкриті поточні рахунки в USD/EUR UKRSIBBANK або в разі наявності таких рахунків, по ним не здійснювались операції з 01.11.2020;
  • відкрили рахунок в USD/EUR на ТП «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» або відновили операції по такому рахунку (сплата кредитної заборгованості не враховується);
  • подали заяву про участь в Акції в довільній формі співробітнику відділення UKRSIBBANK

Максимальна сума виплати — 0,15 грн за 1 одиницю валюти та не більше 50 000 грн в місяць одному клієнту. Розраховується: місяць, в якому відкрито (активовано) рахунок в USD/EUR + 3 місяці.

Також за умовами акції протягом трьох місяців усі Swift-платежі в USD/EUR здійснюються безкоштовно, в тому числі на рахунки в інші банки за межами України.

Акція «Машина часу» триває з 3 березня по 30 червня 2021 року.

Зазначимо, що щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків на тарифних планах «Базовий в іноземній валюті» в доларах США/євро та «Безлімітний» у гривні не тарифікується протягом трьох місяців.

Поділитися сторінкою: