29.11.2022

Обслуговування клієнтів при можливому довгостроковому відключенні електропостачання

UKRSIBBANK BNP Paribas Group працює у безперервному режимі, забезпечує платежі та розрахунки клієнтів, надає фінансові послуги фізичним особам, підприємцям та великому корпоративному бізнесу.

Наразі в умовах планового та екстреного вимкнення електроживлення у різних містах України банк використовує резервні канали живлення для продовження обслуговування клієнтів в усіх своїх відділеннях при наявності живлення та зв’язку (генераторами оснащенні більше 50% наших відділень).

 В умовах тривалого блекауту, відповідно до вимог НБУ, банк визначив 78 чергових відділень, робота яких буде забезпечуватись в першу чергу. Такі відділення забезпечені усім необхідним обладнанням та декількома каналами зв’язку для забезпечення безперервної роботи за відсутності електрики.

Додатково до впроваджених заходів, банк проводить закупівлю більш потужних генераторів та альтернативних (незалежних від локальних провайдерів) засобів забезпечення зв’язку. Якщо під час довготривалої відсутності електроенергії ваше обслуговуюче відділення не працюватиме, вам  буде запропоновано обслуговування у одному з чергових відділень, перелік яких зазначено нижче.

Водночас рекомендуємо проводити фінансові операції у безпечному  інтернет-банкінгу UKRSIB online та UKRSIB business. UKRSIBBANK активно розвиває дистанційні канали надання послуг, ці системи є автономними та доступні цілодобово.

Поділитися сторінкою: