14.12.2016

«ОДІССЕЯ ПОБАЖАНЬ» від BNP PARIBAS на підтримку екологічного проекту ICE MEMORY

Цього року Група BNP Paribas запрошує вас поринути в абсолютно новий досвід з підтримки важливого екологічного проекту ICE MEMORY.

Завдяки Фонду BNP Paribas, ми надаємо кожному можливість зробити свій внесок у боротьбу зі змінами клімату. Теплі побажання, які ви можете надіслати, допоможуть захистити пам’ять про клімат Землі для майбутніх поколінь.

Мета проекту ICE MEMORY — зібрати зразки з льодовиків, які знаходяться під найбільшою загрозою зникнення через потепління, провести їх аналіз і зберегти у архіві глобальної обсерваторії льодовиків на антарктичній станцій «Конкордія».

Група BNP Paribas зобов’язується за кожне надіслане побажання пожертвувати 1 євро в проект ICE MEMORY.

1 надіслане побажання = 1 євро для проекту.

Надішліть свої святкові побажання друзям та близьким на сайті www.thewishodyssey.bnpparibas.

Ціль нашої кампанії «ОДІССЕЯ ПОБАЖАНЬ» — зібрати 20 000 євро, які допоможуть у фінансуванні другої місії буріння, що відбудеться навесні 2017 року на льодовику Іїмані в Болівії, а також підвищити рівень обізнаності з питання глобального потепління і наукових досліджень, які ведуться в цій сфері.

Цікаво: проект ICE MEMORY, який розпочато влітку цього року з місії з первинного буріння на льодовику Коль дю Дом за участю французьких, російських та американських гляціологів, — це перша ініціатива, спрямована на збереження пам’яті про клімат нашої планети для майбутніх поколінь науковців.

Поділитися сторінкою:

| 1.221 сек. | SQL -569 | 33.49MB