13.03.2013

Оформіть картку «Срібна монетка» і допоможіть дітям з синдромом Дауна

УкрСиббанк, як соціально відповідальна компанія, пропонує клієнтам спеціальну благодійну платіжну картку «Срібна монетка». Банк взяв на себе зобов’язання щокварталу перераховувати на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми розрахунків у

торгово-сервісній
мережі,

в т. ч.
в Інтернеті, здійснених нашими клієнтами з використанням карток «Срібна монетка». Зібрані кошти будуть направлені на поширення в Україні програм раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна.

Дизайн картки «Срібна монетка» з’явився завдяки конкурсу «Створюючи нове майбутнє», який УкрСиббанк організував спільно з ВБО «Даун Синдром». У змаганні брали участь діти з синдромом Дауна віком до 16 років. Кожен бажаючий міг намалювати і передати свій малюнок в банк. Для участі в конкурсі було надіслано 27 робіт з 8 областей України. Наймолодший конкурсант — Лев Зімбіцький (2 роки і 3 місяці, м. Рівне), а найстарший — Валерія Жмуйда (13 років, м. Ковель). Кращою визнана робота «Морська фантазія»

12-річного
Сергія Левченка. Переможець отримав планшет Apple iPad 2, а малюнок прикрасив картку «Срібна монетка».

«УкрСиббанк зробив благодійність простою та доступною кожному клієнту, незалежно від його статків: клієнт просто розраховується карткою «Срібна монетка», знаючи, що чим більше він зробить покупок, тим більше коштів банк за свій рахунок перерахує на благодійність. З цією карткою від клієнта потрібно лише трохи бажання допомогти тим, хто дійсно цього потребує. Про інше подбає банк», — говорить Наталія Кузьмич, начальник Департаменту розвитку альтернативних каналів і підтримки продажів УкрСиббанк BNP Paribas Group.

Картка «Срібна монетка» випускається як додаткова в пакетних пропозиціях All Inclusive. З її допомогою можна виконувати звичайні операції: знімати готівку в банкоматах, оплачувати товари і послуги, розплачуватися за кордоном тощо.

Нагадуємо, зараз у всіх відділеннях УкрСиббанку проходить четвертий етап благодійного проекту «Срібна монетка». Мета проекту — збір коштів для комплексної діагностики та консультування дітей з синдромом Дауна та їх батьків з усіх регіонів України. Крім того, планується підготовка та випуск збірника рекомендацій для батьків. Залишок коштів буде спрямовано на організацію програм Центру раннього розвитку ВБО «Даун Синдром». За перший місяць проекту зібрано вже 72 520 грн. Приєднуйтесь. Акція триватиме до 5 квітня 2013 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.412 сек. | SQL -570 | 32.9MB