13.10.2021

Олена Полянчук – найкращий юрисконсульт у сфері банківського та фінансового права

Олена Полянчук – Заступник Голови Правління, Начальник юридичного департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group стала переможницею дослідження «50 провідних юридичних департаментів України 2021» у номінації Найкращий юрисконсульт у сфері банківського та фінансового права.

Результати дослідження та імена переможців – найкращі юридичні служби і юрисконсульти України у 27 номінаціях були оголошені на ІХ Щорічному форумі юрисконсультантів.

Зазначимо, що юридичний департамент UKRSIBBANK, який очолює Олена Полянчук, один з найактивніших лідерів у законотворчій та нормотворчій діяльності країни. Юристи банку постійно беруть участь у профільних робочих групах і комітетах Верховної Ради України (ВРУ), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), у профільних робочих зустрічах з Національним банком України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, іншими учасниками ринку, регуляторами і профільними державними установами України.

Також, як справжній фінансовий партнер, UKRSIBBANK ділиться юридичною експертизою зі своїми клієнтами. Так, нещодавно банк запустив серію юридичних відео-консультацій для підприємців щодо актуальних юридичних питань, які стосуються обслуговування у банку задля плідної взаємодії між клієнтом та банком.

Поділитися сторінкою: