02.04.2021

Онлайн-конференція для корпоративних клієнтів UKRSIBBANK

Майже 400 корпоративних клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group долучились до онлайн-конференції, міжнародні компанії, що працюють в Україні.

«З нашого досвіду, ще до пандемії, амбіційною метою було об’єднати стільки учасників в одному місці. Гнучкість віддалених форматів дає нам нові переваги взаємодії з клієнтами. З іншого боку, наших клієнтів завжди цікавить еспертиза, і ми готові поділитися ним з ними», – зазначив Дмитро Цапенко, заступник Голови Правління, Начальник департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK.

UKRSIBBANK турбуючись про безпеку своїх клієнтів провів чергову конференцію для корпоративного бізнесу у форматі онлайн виступу, під час якого команда корпоративного бізнесу на чолі з Дмитром Цапенком та інвестиційна команда на чолі з Сергієм Ягничем поділилися експертною оцінкою, важливою інформацією, бізнес-аналітикою, прогнозами, ключовими макроекономічними трендами і тенденціями. Спеціальним гостем від Національного банку України став Олексій Лупін, директор Департаменту відкритих ринків і член Монетарного комітету НБУ.

«Ми чудово адаптувалися до нового середовища і у період пандемії з причин безпеки готові взаємодіяти з клієнтами навіть у цифровому форматі. З початком 2021 року всі почали обговорювати ринки, макроекономіку і останні тенденції. Для UKRSIBBANK BNP Paribas Group важливо бути передбачуваним партнером і підтримувати бізнес наших клієнтів в Україні. І це означає, що ми можемо надавати постійно актуальну інформацію з приводу фінансових показників, змін валютного ринку, також ставок за кредитами і депозитами, що впливає на прийняття бізнес-рішень. Минулий рік був дуже специфічним і всі ми маємо надію, що цей рік буде кращим», – розповів Дмитро Цапенко.

Центральною темою для обговорення обрали — «Post covid recovery: implications for UAH FX and interest rate».

Яким чином глобальні події у всьому світі вплинули на світову економіку, розповів Сергій Ягнич, Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group: «Дивлячись на 2020 рік, ще рік тому, ніхто не міг передбачити, що за 12 місяців ситуація буде настільки відмінною від тодішньої. Я би сказав, що вона нормалізується разом з усіма умовами, які дотичні до неї, хоча за цей період на ринках відбувалися дуже цікаві події. Підтримка (з боку урядів та центральних банків) та вакцинація стали двома вирішальними чинниками для відновлення глобальної економіки».

Поділитися сторінкою: