14.11.2019

«Оновлена статистика підтверджує різноспрямовані тенденції в економіці»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Чергова порція статистичних даних підтвердила різноспрямовані тенденції в економіці України: в той час як заробітна плата, і в номінальному і в реальному вимірі, зберігає високі темпи росту, сприяючи подальшому розширенню споживчих витрат, промислове виробництво у вересні ще трохи знизилося, підтвердивши наші очікування щодо нульової динаміки за підсумками року», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 6 листопада 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.386 сек. | SQL -574 | 32.93MB