08.04.2014

Оновлене відділення УкрСиббанку відкриває двері у Дніпропетровську

3 квітня 2014 у Дніпропетровську, за адресою вул. Столярова, 1, після реконструкції, відкрилося двоповерхове відділення УкрСиббанку BNP Paribas Group нового формату.

В оновленому відділенні представлений повний спектр послуг для індивідуальних клієнтів і компаній малого та середнього бізнесу.

«В основі нашої щоденної діяльності — якість обслуговування клієнтів. Ми інвестуємо у торговельну мережу, бажаючи надавати клієнтам рівень сервісу європейських відділень. Оновлюючи відділення, ми змінюємо підхід до роботи з клієнтами, удосконалюємо сервіс і культуру обслуговування, — зазначив начальник департаменту роздрібних продажів УкрCиббанку BNP Paribas Group Андрій Кашперук. — Більш ніж 20 років на ринку наш банк незмінно прагне знаходити нові шляхи підвищення ефективності та якості обслуговування».

УкрСиббанк — один з найстабільніших і найнадійніших банків України, оскільки є частиною найбільшої міжнародної фінансової групи BNP Paribas з всесвітньою репутацією. Протягом вже більш ніж півтора століття BNP Paribas посідає заслужене місце серед світових лідерів з надання фінансових послуг і є однією із найбільших і найприбутковіших фінансових груп світу. Група присутня у майже 80 країнах, нараховуючи близько 190 000 співробітників. «При повній підтримці BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким у майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані як у міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», — запевнив ще 5 березня 2014

Жан-Поль
Сабе, Голова Наглядової Ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Оновлене відділення організовано так, щоб клієнти могли максимально ефективно використовувати свій час. Важливою особливістю відділення є розподіл простору на зони. Перший поверх будівлі призначений для обслуговування індивідуальних клієнтів, другий — у розпорядженні представників середнього і малого бізнесу. Обидва поверхи розділені на декілька затишних частин: зони зустрічі, очікування, консультації, кімната переговорів, виділена каса для клієнтів з великими сумами і кімната для переговорів. Для оперативного вирішення фінансових питань у відділенні розташований кіоск для самообслуговування StarBOX і банкомат.

Також у приміщенні встановлено спеціальний комп’ютер для клієнтів, з його допомогою можна зайти на сайт my.ukrsibbank і сайти партнерів, а також в

інтернет-банкінг
Star24 і виконати необхідні банківські операції. А фінансові консультанти підкажуть, як користуватися програмою. Подбали тут і про відвідувачів з дітьми. Поки їх батьки зайняті фінансовими питаннями, малюки можуть зайняти себе іграшками і розмальовками.

«УкрСиббанк обслуговує понад 2 млн клієнтів. У Дніпровському регіоні банку довіряють понад 300 тис. клієнтів, більш ніж 10 тис. з яких — компанії СМБ і великі корпоративні клієнти. Досвід роздрібного бізнесу Групи BNP Paribas у більш ніж 80 країнах показує, що розвиток торговельної мережі та інвестиції в якість обслуговування клієнтів є надзвичайно важливим аспектом для розвитку бізнесу. У своїй щоденній роботі ми опираємося на принцип постійного діалогу з клієнтами, бажання бути корисними у всіх фінансових питаннях. У розпорядженні наших клієнтів у регіоні працюють 120 відділень і близько 1000 співробітників&raqu

Поділитися сторінкою: