09.08.2019

Оновлені функції UKRSIB online: ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим

UKRSIBBANK BNP Paribas Group стимулює гармонійну інтеграцію бізнесу в сучасний цифровий світ та розширює можливості онлайн-банкінгу.

Обмін валют онлайн — зручний і безпечний сервіс для клієнтів банку, який посідає перше місце серед найбільш затребуваних функцій UKRSIB online. Також інтернет-банкінг стає ще більш зручним завдяки новим функціям:

  • номер карти UKRSIBBANK можна скопіювати у додатку – не потрібно вводити кожну цифру вручну, повідомляючи номер для розрахунків;
  • так само свій новий номер IBAN можна дізнатися у UKRSIB online, завдяки чому стає простіше і безпечніше доєднатися до міжнародної фінансової спільноти;
  • push-сповіщення стають привабливішими, тепер вони будуть з’являтися у вигляді картинок, що заощаджуватиме час. До того ж, як і раніше, в налаштуваннях додатку можна увімкнути або вимкнути доставку push-сповіщень;
  • ми щоразу посилюємо контроль за онлайн-безпекою, тому вдосконалили перевірку наявності успішних входів у UKRSIB online з різних пристроїв.

І це лише головні і найочікуваніші функції з тисячі оновлених сервісів, що пропонує платформа онлайн-банкінгу.

«У вересні UKRSIB online відзначатиме два роки з дня запуску і на сьогоднішній день кількість користувачів перевищила рубіж в 900 000. — зазначив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Для нас це найкраща відзнака роботи над онлайн платформою, її постійним оновленням, адже ми враховуємо побажання кожного клієнта і модернізуємо систему з урахуванням потреб сучасності».

Нагадаємо, що високу оцінку інтернет банкінгу UKRSIBBANK дають й експерти ринку. Так, цього року UKRSIB online увійшов у ТОР-3 «Найкращий інтернет банк» та «Найкращий мобільний банк» за версією премії FinAwards2019 від провідних фінансових порталів «Мінфин» та Finance.ua. Також банк потрапив до п’ятірки кращих у номінації «Банк онлайн» щорічної нагороди «Фінансовий оскар» від колективного ділового медіа «Бізнес».

Для початку роботи в UKRSIB online достатньо лише зареєструватися на сторінці нового інтернет-банкінгу чи у мобільному додатку для iOS та Android. Користуватися сервісом буде зручно як з комп’ютера, так і зі смартфона чи планшета. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: