19.06.2020

Оновлені правила видачі готівкових коштів через касу Банку

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — частина однієї з найбільших міжнародних фінансових груп, з 22 червня 2020 року вводить нові правила видачі готівкових коштів через касу банку для усіх клієнтів відповідно до українського законодавства та високих міжнародних стандартів.

При знятті у касі банку суми, що дорівнює чи перевищує 150 тисяч гривень або еквівалент даної суми в іноземній валюті, клієнти мають надавати інформацію та/або документальне підтвердження щодо джерел походження коштів, їх цільового призначення та економічної суті майбутньої касової операції. Плануючи зняття готівкових коштів, клієнти можуть надати усі дані заздалегідь — максимум за 10 календарних днів до запланованої дати зняття.

Ключовий принцип діяльності UKRSIBBANK — прозора робота, проведення безпечних операцій для усіх клієнтів. Впроваджуючи нові правила, банк прагне відповідати світовим стандартам у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і розповсюдження зброї масового знищення та корупції. Одним з таких стандартів є вивчення джерел походження коштів та цілей використання готівки.

Відповідальність та етичність ведення бізнесу — головні цінності нашого банку, якому довіряють майже 2 млн клієнтів. UKRSIBBANK неодноразово визнавався надійним, відкритим, прозорим та професійним банком у міжнародних та українських рейтингах.

Поділитися сторінкою: