02.12.2019

«Основні тенденції в банківському секторі України»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Різноспрямований розвиток основних сегментів банківського сектора чітко відображає ситуацію в економіці України. У той час як споживче кредитування, на тлі стрімкого зростання заробітних плат і поліпшення споживчих настроїв, виросло на 12% за підсумками дев’яти місяців, кредитування бізнесу (небанківських установ) скоротилося на 11%. При чому, його обсяг за підсумками трьох кварталів знизився на 7,7%, оскільки корпоративні кредити складають близько 79% загального портфеля кредитів банків», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 28 листопада 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич — керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.170 сек. | SQL -574 | 33.38MB