12.03.2021

Отримуйте міжнародні перекази з країн ЄС та Великобританії

Клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group – фізичні особи – можуть без відкриття валютних рахунків отримувати міжнародні безготівкові перекази 24/7 на гривневу картку з країн ЄС або Великобританії, дистанційно без потреби відвідувати відділення банку.

Для того, щоб отримати переказ, достатньо просто бути клієнтом UKRSIBBANK, тобто мати відкритий рахунок у гривні та надати відправнику номер картки.

Якщо ви ще не стали клієнтом банку, отримуйте грошові перекази в Україну з Rewire, оформивши картку NEW Card від UKRSIBBANK BNP Paribas Group за посиланням або через додаток UKRSIB online.

Відправникам переказів – клієнтам, які є громадянами України або ЄС і проживають на території Великобританії або країни ЄС для того, щоб почати користуватись сервісом і здійснювати перекази необхідно:

  • Завантажити додаток REWIRE та відкрити відповідний рахунок в євро чи фунтах (всі документи завантажуються в додаток, фізично клієнт не відвідує ніяке відділення).
  • З цього рахунку через додаток REWIRE ініціювати переказ на картку UKRSIBBANK отримувача (отримувачем переказу може бути і відправник, і будь-яка третя особа, наприклад родичі, друзі, тощо).

Щоб дізнатись більше про сервіс REWIRE переходьте на сторінку.

Поділитися сторінкою:

| 1.527 сек. | SQL -570 | 33.32MB