28.12.2021

Пакетна пропозиція Fop.Pro: комплексне рішення для підприємців від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує унікальний пакет пропозицій для фізичних осіб підприємців Fop.Pro. Пакет поєднує в собі усі необхідні складові для успішного впровадження та ведення підприємницької діяльності, зокрема:

Поточний платіжний рахунок з корпоративною карткою (продукт «Підприємець V-1»).

Рахунок відкривається для зарахування оплат від клієнтів та здійснення витрат, що стосуються підприємницької діяльності. За умовами користування рахунком не сплачується комісія за наступні послуги: відкриття рахунку та оформлення карти, перерахування коштів на рахунки в межах банку, оплату товарів і послуг онлайн та оффлайн, а також використання коштів в день їхнього надходження. Більше про умови та тарифи за посиланням.

Кваліфікований електронний підпис (КЕП).

КЕП спрощує електронний документообіг та прискорює проведення численних комерційних операцій. Має великий спектр застосунку: ключем можна підписувати платежі в інтернет-банкінгу, документи, звітність, а також застосовувати їх у держсервісах.

Зарплатна картка NEW card, або будь-яка інша карта банку

Вивести гроші з рахунків ФОП можна через касу банку. Проте, значно зручніше – перевести гроші з підприємницького рахунку на особистий. Для цього необхідно оформити NEW card. Ця миттєва картка з валютними та накопичувальними рахунками передбачає безкоштовне безготівкове зарахування коштів та 10% кешбек за розрахунки в інтернеті. Більше за посиланням.

«Ми заздалегідь передбачили усі можливі потреби клієнта при оформленні рахунку ФОП та сформували комплексну пакетну пропозицію Fop.Pro, що дозволить вести підприємницьку діяльність ефективно та відповідно до ринкових вимог. Втім, на цьому не зупиняємось. Докладатимемо максимум зусиль, аби сформувати найкращий клієнтський досвід в даному сегменті», – розповів Констянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Щоб оформити пакетну пропозицію необхідно звернутись у відділення банку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Більше про умови пропозиції Fop.Pro розповість менеджер по роботі з клієнтам у будь-якому відділенні UKRSIBBANK.

Поділитися сторінкою: