29.03.2017

Партнерство банків заради кар’єрної освіти молоді

27 березня у Києві Центр «Розвиток КСВ», UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group та ПУМБ підписали меморандум про співпрацю в реалізації освітнього проекту «Твоє майбутнє в банківському секторі». Проект має на меті об’єднати зусилля бізнесу та освітніх установ для підвищення обізнаності молоді про професії в банківській сфері, що сприятиме усвідомленому кар’єрному вибору.

За останніми даними, економісти і фінансисти входять до ТОП-10 найпрестижніших професій України (HeadHunter, 2015). В той же час, мало хто з молоді розуміє можливості кар’єри в банку, а також вимоги до необхідних знань та навичок.

Проект «Твоє майбутнє в банківському секторі» має на меті розробити детальну карту професій банківської сфери, створити веб-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по всій країні, а також підготувати спеціальні матеріали для проведення занять на тему кар’єрного розвитку в школах та ВНЗ.

«Банківський сектор є важливим для економіки України, а працюючи з дітьми ми бачимо, що це і важливий сектор, в якому вони планують свою професію. Тим не менше, завжди виникає питання про свідомий вибір професії, тому цей проект — для того, щоб діти розуміли, що з себе представляє робота і кар’єра в банку», — говорить Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ».

«Робота у міжнародному банку стає хорошим стартом кар’єри для молоді, адже дає можливість дізнатись більше про фінансовий ринок та міжнародні банківські стандарти, співпрацювати із підприємцями та корпораціями, здобути досвід у експертному середовищі. Беручи участь у проекті, ми також заохочуємо розвиток фінансової грамотності серед молоді, що важливо у час стрімкого розвитку нових фінансових інструментів і трансформації банківського сектору», — коментує Оксана Франків, начальник Центру управління талантами та змінами UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group.

Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» — КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, розвиток підприємництва, популяризація Ukraine Country Brand. Деталі: csr-ukraine.org

Твоє майбутнє у професіях — це ряд проектів Центру «Розвиток КСВ» та компанії різних секторів бізнесу зі створення карти професій і кар’єрних занять у школах та ВНЗ. Метою проекту є допомога школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях від школи до роботи в обраній професії.

Поділитися сторінкою:

| 1.074 сек. | SQL -573 | 32.93MB