06.09.2017

Переможець Битви Стартапів «Час відростити ріг» отримає $10 000

7 вересня у столичному центрі Сучасного мистецтва М17 найкращі стартапи зійдуться у затятому Фіналі Битв Стартапів «Час відростити ріг» — конкурсі, який організували UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Startup.Network для українських IT- та фінтехкомпаній з призовим фондом у 10 000 доларів.

Ми завзято шукали цих творців, ми ретельно вивчали їх розробки. 10 міст України: Київ, Одеса, Черкаси, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Вінниця та Миколаїв. Сотні заявок, неймовірно цікаві проекти, кмітливі та винахідливі підприємці. І ось 12 найкращих фіналістів. Ми щиро віримо, що усі їх унікальні напрацювання можуть стати у нагоді нашому суспільству, тому дійсно варті реалізації. Утім, лише один, лише найкращий отримає головний приз від UKRSIBBANK BNP Paribas Group $10 000 на розвиток свого проекту.

Знайомтесь, проекти-фіналисти Битви Стартапів «Час відростити ріг»:

 1. Hideez Key — цифровий ключ — безпечний брелок, який пам’ятає та зберігає у безпеці усі паролі від програм, сайтів, сервісів.
 2. INWiTe — захищена бездротова мережа з покриттям до 20 км, яка дозволяє смартфону дзвонити, відправляти пошту та файли, обмінюватися повідомленнями навіть там, де немає стільникового зв’язку.
 3. Kidslox — контролює час та якість інформації, що дітлахи отримують з мережі.
 4. CookStream — допомагає у приготуванні здорових та смачних страв.
 5. Cubomania — освітньо-розважальні кубики, які допомагають формувати особистість дитини, вчать соціальним відносинам.
 6. Glaz Systems — хмарна система відображення касових операцій поверх відеоспостерження.
 7. Cardiomo — мініатюрний переносний пристрій для моніторингу життєво важливих параметрів організму людини.
 8. QuestTravel — нестандартні екскурсії, які познайомлять з історією та культурою європейських міст та проведуть найцікавішими місцями.
 9. 4Biosens — система, яка здатна забезпечити проживання людей похилого віку у домашніх умовах, здійснюючи ранню діагностику ряду захворювань і знизивши ризики травм та виникнення пожеж.
 10. 3DLOOK допомагає клієнтам вибрати вірний розмір для будь-якого одягу.
 11. MYOSBB — онлайн-система для керування всіма процесами, необхідними для сучасного ОСББ.
 12. Torgashovo — майданчик, який об’єднує покупців та продавців. Перші отримують бажане без метушні, а другі отримують канал маркетингу у 5-10 разів ефективніший за контекстну рекламу.

Щоб побачити презентації стартапів-фіналістів реєструйтеся за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.141 сек. | SQL -570 | 32.9MB