16.03.2021

Переваги нового сервісу РРО додатку від UKRSIBBANK: касовий апарат у смартфоні для СМБ клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у листопаді минулого року здійснив відкрите бета-тестування нового сервісу – програмного РРО у мобільному додатку «Pro-Каса» та наразі готується до реалізації можливості віддаленої реєстрації відкриття поточного рахунку для нових клієнтів.

Надалі «Pro-Каса» від UKRSIBBANK суміщатиме декілька сервісів в одному продукті:

  • Повноцінний мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації. Відповідає Закону № 128-IX
  • Зручний та функціональний POS-термінал в вашому Android смартфоні (технологія Tap on Phone)
  • Віддалена реєстрація відкриття поточного рахунку

«Ми стартували у три етапи. Спочатку з РРО, а наразі працюємо над функціоналом, який дозволяє відкриття поточних рахунків онлайн без візиту до відділення банку. І згодом з’явиться POS-термінал у вашому Android смартфоні, — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Щойно ФОП почнуть використовувати РРО або ПРРО, вже ніщо не буде утримувати їх від приймання безготівкових оплат. А ми зі свого боку зробимо усе можливе, щоб інструмент для реалізації задач підприємців був максимально зручним і універсальним, в тому числі і для наявних користувачів касових апаратів.

Нагадаємо, що при користуванні додатком «Pro-Каса» клієнти UKRSIBBANK зможуть оцінити програмний реєстратор розрахункових операцій (РРО) та отримати у подарунок обслуговування РРО до кінця березня 2021 року. Додаток адаптований під потреби клієнтів середнього та малого бізнесу – точок роздрібної торгівлі, інтернет-магазинів, підприємців, що надають послуги, а також транспорту та доставки.

Для користування програмним РРО вже зараз завантажуйте мобільний додаток «Pro-Каса» на Google Play store.

Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою: