20.03.2015

Перевірений партнер у непрості часи: УкрСиббанк значно збільшив кількість клієнтів СМБ

Кількість клієнтів середнього та малого бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group протягом 2014 року зросла до майже 150 тис. А обсяги коштів на поточних рахунках клієнтів СМБ у минулому році зросли на більш ніж 70%.

Найпопулярнішою послугою банку минулого року став «Легкий овердрафт», який не потребує великого пакету документів для його оформлення та дає компанії можливість завжди мати доступне джерело коштів для забезпечення надійного та безперервного графіку розрахунків з партнерами, виплати заробітної плати, сплати податків і поточних витрат. Також великою популярністю серед клієнтів користується і безстроковий вклад «Активні гроші», що дозволяє зберігати та примножувати кошти підприємства, і оперативно знімати за необхідності.

За підсумками 2014 року було видано на 66% більше «Легких овердрафтів» і оформлено на 90% більше безстрокових вкладів «Активні гроші», ніж роком раніше. У цілому, за збереження вимогливого підходу банку під час фінансування клієнтів СМБ, фінустанові вдалося збільшити обсяги кредитування на більш ніж 45%.

«Ми дотримуємося концепції відповідального фінансування та принципу «краща ціна для кращих клієнтів». Успішними в роботі з СМБ можуть вважатися лише ті банки, що здатні контролювати ризики у сьогоднішніх умовах і при цьому тримати вигідну для клієнта ставку, — підкреслює Євгеній Бородін, начальник центру СМБ УкрСиббанку BNP Paribas Group. — При цьому ми докладаємо зусиль до того, аби конкурувати не тільки і не стільки ціною, скільки якістю обслуговування. Так, будь-який наш клієнт може обрати пакет обслуговування, оптимальний за ціною та наповненнями саме для нього. А наші співробітники допоможуть йому в цьому, взявши до уваги специфіку та обсяги діяльності підприємства. Комплексно обслуговуючи клієнтів, ми допомагаємо їм не лише оптимізувати витрати компанії, але й примножувати прибуток».

Поділитися сторінкою: