31.05.2017

Перша битва стартапів. Перший фіналіст. Далі буде

$10 000 чекають на свого винахідника.

Минулого тижня у Києві розпочалися Битви стартапів «Час відростити ріг», переможець яких отримає приз 10 000 доларів від UKRSIBBANK BNP Paribas Group. У першій битві участь взяли 12 найбільш перспективних підприємців міста Києва. Кращим інвестиційним проектом київської битви став Hideez Key, який у серпні цього року змагатиметься у фіналі Битв стартапів за головний приз.

«Усі презентовані ідеї варті того, щоб знайти інвесторів, — розповів начальник центру розвитку продуктів ринку середнього та малого бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Роман Козумляк. — Ми побачили як ідеї, так і вже частково реалізовані проекти. Яким лише не вистачає ресурсів, аби прискорити розвиток свого бізнесу. Ми сподіваємося, що за допомогою Битви Стартапів «Час відростити ріг» гідні підприємці зможуть знайти свого інвестора, навіть попри те що, головний приз від UKRSIBBANK BNP Paribas отримає лише одна команда».

Серію Битв Стартапів з кодовою назвою «Час відростити ріг» організували Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas Group для українських IT- та фінтехкомпаній.

Наступна Битва креативних команд відбудеться 1 червня у Черкасах, а вже 8 червня — у Дніпрі.

Крім того, вже ближчим часом свої креативні ідеї представлять підприємці Львова, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Вінниці та Миколаєва.

Участь у відбірковому турі та у Фіналі Битви стартапів «Час відростити ріг» абсолютно безкоштовна, але тільки для команд, які успішно пройдуть попередній відбір. Реєструйте ідеї, заповнюйте анкету та чекайте на результати експертної ради Startup.Network.

Більше інформації про першу Битву стартапів читайте за посиланням.

Поділитися сторінкою: