18.07.2018

Перші успішні угоди UKRSIBBANK пілотного проекту фінансування фермерів

Всього лише за місяць пілотного проекту UKRSIBBANK BNP Paribas Group видав понад 4 млн грн кредиту двом клієнтам СМБ з агросектору у Вінниці. Угоди здійснені за підтримки ЄБРР та супроводжувалися командною роботою UKRSIBBANK і польськими експертами з BGZ BNP Paribas.

Сільське господарство наразі генерує близько 12% ВВП України та надає більш ніж 10% робочих місць, а експорт аграрної продукції досягнув 43% усього експорту країни. Розуміючи, що 2018 рік обіцяє стати роком якісного прориву України в агросекторі, UKRSIBBANK BNP Paribas Group створює всі умови для розвитку малих і середніх форм фермерських підприємств/

Тепер клієнти СМБ — юридичні особи, виробники традиційних культур, таких як пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник та інші можуть отримати унікальну пропозицію зі ставкою від 12,9% до

5 млн грн
кредитних коштів на розвиток власного бізнесу
— такі умови діятимуть до кінця року.

«Успішний старт базується не тільки на досвіді наших колег з інших країн, але й здійснений завдяки підтримці міжнародних партнерів. Це був кропіткий процес, оскільки ми починали роботу з новим для нас сегментом, але наші зусилля були спрямовані на позитивний результат — і у нас все вийшло, — зауважила Лариса Невмержицька, Начальник Подільського регіонального департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ми почали співпрацю з агробізнесом з кредитних продуктів, але у майбутньому плануємо розвиватися і пропонувати інші рішення для фінансового партнерства агросфери».

Вже зовсім скоро банк планує розширювати територіальні межі програми та буде пропонувати і інші бізнес рішення для аграріїв.

Поділитися сторінкою: