10.10.2013

Під гарантією банку: Документарні операції УкрСиббанку гарантують партнерам виконання зобов’язань

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує клієнтам весь спектр послуг з документарних операцій: гарантії, інкасо та акредитиви.

В основному, документарні операції використовуються компаніями при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. УкрСиббанк — частина найбільшої міжнародної Групи BNP Paribas, що дозволяє співпрацювати з питань документарних операцій практично з будь-яким банком світу, а також істотно знизити ціну послуги і прискорити процес налагодження відносин з іноземними банками.

На внутрішньому ринку України великою популярністю користуються тендерні гарантії. УкрСиббанк пропонує клієнтам беззаставні тендерні гарантії на суму до 50 000 грн. Також багато клієнтів використовують гарантії платежу на користь своїх постачальників як альтернативу товарного кредиту. Вартість гарантії значно нижча, ніж кредиту. Так, комісія за обслуговування гарантії 5%, а за кредит близько 20% річних.

«Документарні операції найбільш вигідні клієнтам, які здійснюють операції з великим ступенем ризику, а також у разі невпевненості в надійності і порядності свого ділового партнера. У цьому випадку банк є посередником і гарантом виконання договору обома сторонами.», — розповідає заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: