27.08.2013

Під замком: УкрСиббанк пропонує послугу оренди індивідуальних сейфів

Щороку число користувачів індивідуальними сейфами для надійного збереження цінних речей і документів зростає. Тільки в 2013 кількість наймачів сейфів в УкрСиббанку BNP Paribas Group зросла на 8%. Традиційно ця послуга користується популярністю влітку.

Банк пропонує великий вибір сейфів різних розмірів. Клієнт самостійно визначає період оренди. Договір на користування сейфом можна оформити на двох осіб. При цьому доступ до сейфу буде здійснюватися тільки в одночасній присутності обох наймачів. Для оренди сейфа необхідно звернутися у відділення УкрСиббанку з паспортом та ІПН.

«Неможливо знайти більш безпечного місця для зберігання цінних паперів або коштовностей, ніж банківський сейф. Вони зроблені зі стійкого до пожеж матеріалу, оснащені сучасними засобами захисту і розташовані у спеціальному приміщенні, — розповідає Заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Банківський сейф дозволяє не турбуватися про збереження цінних речей».

Поділитися сторінкою:

| 1.515 сек. | SQL -569 | 33.47MB