06.11.2015

Під звуки джазу: УкрСиббанк презентував Premium у Кривому Розі

У рамках розвитку програми обслуговування Premium 5 листопада УкрСиббанк BNP Paribas Group запросив клієнтів банку на музичний преміум-коктейль в Кривому Розі.

Під час заходу гості мали можливість насолодитися виступом дитячого джазового оркестру, що прославився на весь світ і виступав перед Біллом Клінтоном під час його візиту в Україну. Всі музиканти оркестру отримали подарунки від УкрСиббанку.

«Преміум-коктейлі, які ми організовуємо протягом усього 2015 року, — це серія унікальних заходів у різних містах України, що покликані представити нашим клієнтам преміум-банкінг і дати можливість відчути привілеї нового формату банківського обслуговування. Крім того, ми прагнемо змінити звичний формат спілкування клієнта та банку», — підкреслив Ярослав Білан, керівник напрямку преміальних клієнтів роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

У межах преміум-банкінгу УкрСиббанк надає клієнтам можливості пріоритетного доступу до банку, виділену лінію в контакт-центрі, ексклюзивний сервіс у відділеннях, персонального менеджера, що супроводжує фінансові операції всіх членів сім’ї. Для преміум-клієнтів у відділеннях створено спеціальну зону преміального обслуговування, лаунж-зону, кімнату для переговорів. Крім того, для клієнтів Premium розроблено спеціальні продукти та ексклюзивні знижки».

На сьогодні вже близько сотні відділень УкрСиббанку в 25 українських містах працюють у форматі Premium.

Поділитися сторінкою: