23.04.2019

Підкорити математику: українська команда здобула перемогу у Європейській математичній олімпіаді для дівчат

На Європейській математичній олімпіаді для дівчат — European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO) перемогу здобула українська команда із загальним результатом 115 балів. Другу та третю сходинки в командному заліку посіли команди з Польщі та Болгарії, набравши 110 та 105 балів відповідно.

Загалом за результатами олімпіади дівчата з різних куточків світу розділили між собою 19 золотих медалей, 37 срібних та 56 бронзових. Всього в олімпіаді взяли участь 200 талановитих дівчат, які приїхали до Києва з 49 країн світу. Окрім представників Європи, до EGMO також долучилися знавці математики з США, Австралії, Японії, Індії, Південної Кореї, Чилі, Бразилії, Еквадору, Мексики, Перу та інших країн. Два дні дівчата розв’язували складні завдання з алгебри, комбінаторики, геометрії і теорії чисел. Змагалися за першість як команди, так і індивідуально. «Задачі були складними, але ми насолоджувалися, розв’язуючи їх», — казали учасниці олімпіади.

Нагадаємо, Європейська олімпіада для дівчат уперше проходила в Україні під патронатом Міністерства освіти та науки України за сприяння Малої академії наук. Головним партнером проведення олімпіади став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Україна бере участь у Європейській олімпіаді для дівчат з 2012 року. За цей час українські школярки вже вчетверте здобувають головний командний приз. За усю історію існування EGMO жодній з інших країн не вдалося повторити такі високі результати.

«Банк позитивних змін UKRSIBBANK неодноразово підтримував різні освітні заходи, зокрема, й математичні олімпіади. Як частина глобальної міжнародної фінансової групи BNP Paribas ми розуміємо, що інвестиції у освіту та молоде покоління — це запорука розвитку та кращого майбутнього», — підкреслила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group на церемонії вручення медалей Європейської математичної олімпіади для дівчат 2019.

Ознайомтеся з відеоматеріалами з «EGMO-2019» за посиланням.

Поділитися сторінкою: