29.09.2022

«ПІДТРИМКА ЕКВАЙРИНГУ» від UKRSIBBANK: продовжено до кінця листопада

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію пропозиції «Підтримка еквайрингу» зі зниженою базовою комісією до 30 листопада 2022 року.

В рамках пропозиції до 30 листопада 2022 р включно для клієнтів середнього та малого бізнесу буде діяти знижена базова комісія – 1,4% від суми операції за проведення розрахунків платіжними картками MasterCard, Visa та ПРОСТІР через термінали.

Щоби скористатися пропозицією потрібно звернутися до особистого менеджера або до відділення банку, де допоможуть з оформленням послуги на умовах тарифного плану «Торговельний еквайринг СМБ» та відкриттям поточного рахунку у гривні.

Малий та середній бізнес має потужний потенціал для відновлення економіки нашої країни. Підтримка та створення для них сприятливих умов – один із важливих пріоритетів для UKRSIBBANK BNP Paribas Group в умовах сьогодення. Тому банк подовжує спеціальну пропозицію «Підтримка еквайрингу». Це дасть можливість юридичним особам середнього та малого бізнесу отримувати вигідні умови при використанні POS-терміналів банку на їх торговельно-сервісних точках.

Більше інформації за посиланням:

Поділитися сторінкою:

| 1.069 сек. | SQL -579 | 33.22MB