01.11.2013

Підтримка професіоналів: УкрСиббанк проводить навчальні семінари для представників СМБ

З початку року УкрСиббанк BNP Paribas Group організував 11 безкоштовних навчальних семінарів у фінансовій та юридичній сферах для клієнтів середнього та малого бізнесу в різних містах України. Більше 1200 представників СМБ (як діючі, так і потенційні клієнти банку): власники бізнесу, головні бухгалтери, фінансові директори і т. д. за допомогою професійних тренерів змогли розібратися в таких питаннях, як нововведення в законодавстві, особливості Податкового кодексу, тонкощах проведення експортно-імпортних операцій, правових аспектах ведення бізнесу і т. п.

УкрСиббанк вже не перший рік проводить дані заходи, й інтерес до них постійно зростає. Банк прагне стати надійним партнером для підприємців і, вибираючи актуальну тему для чергової зустрічі з СМБ, орієнтується на відгуки клієнтів.

Розвиток і підтримка СМБ — один із пріоритетних напрямків роботи УкрСиббанку. Сьогодні банку довіряють більше 2 млн клієнтів, з яких 140 тисяч — представники СМБ. Надійність банку підтверджують і експерти ринку. Так, бізнес-видання «Контракти» назвало УкрСиббанк кращим баком для середнього та малого бізнесу.

Поділитися сторінкою: