08.07.2014

Підтверджені рейтинги, попередня стабільність

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгострокові рейтинги в іноземній валюті УкрСиббанку BNP Paribas Group на рівні ССС.

Підтвердження довгострокових рейтингів дефолту емітенту в іноземній валюті на рівні ССС відображає стримуючий вплив рейтингу України (ССС), що обмежує ступінь, в якій підтримка найбільшої міжнародної групи BNP Paribas з одним із найвищих рейтингів у світі може враховуватись у рейтингах. Рейтинг країни, в свою чергу, відображає підвищені ризики у зв’язку з поточною економічною та суспільно-політичною ситуацією в країні.

На 07.07.14 УкрСиббанк мав наступні міжнародні рейтинги, надані агентством Fitch:

Рейтинги в іноземній валюті

Рейтинг дефолту емітенту (довгостроковий рейтинг)

CCC

Короткостроковий рейтинг

C

Підтримка

5

Рейтинг повернення активів

RR4

Рейтинги у національній валюті

Рейтинг дефолту емітенту (довгостроковий рейтинг)

B-

Прогноз

Негативний

Рейтинги за національною шкалою

Довгостроковий рейтинг

AAA(ukr)

Прогноз

Стабільний

УкрСиббанк — частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, чиї рейтинги залишаються одними з найвищих у світі. Це відзначають як рейтингові агентства, так і міжнародні ЗМІ. За оцінками експертів, BNP Paribas — це сильний бізнес-профіль, який включає масштабну та успішну диверсифікацію бізнесу і сильну культуру ризик-менеджменту. В Україні рейтинг надійності BNP Paribas, материнської компанії УкрСиббанку, є найвищим серед всіх представлених гравців на банківському ринку.

Сьогодні рейтинги BNP Paribas наступні:

Рейтингове агентство

BNP Paribas

S&P

A+

Fitch

A+

Moody’s

A1

Поділитися сторінкою: