21.08.2020

Підтвердження платежів в UKRSIB business за допомогою Google Authenticator

UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group активно модернізує на своєму прикладі банківську систему, автоматизує і спрощує алгоритми роботи внутрішніх процесів, забезпечує посилений контроль за онлайн-безпекою і пропонує подвійну автентифікацію для входу в UKRSIB business.

Клієнти середнього та малого бізнесу UKRSIBBANK підвищують безпечність фінансових операцій у UKRSIB business за рахунок двоетапної автентифікації з використанням додатка «Google Authenticator».

Перший етап автентифікації — це авторизація за допомогою логіна й пароля, а другим, додатковим, етапом виступатиме підтвердження операцій одноразовим паролем, що генерується додатком «Google Authenticator» — навіть за відсутності підключення до мобільної мережі та Інтернету.

«Банк несе відповідальність перед клієнтами за інструмент, який пропонує. Ми даємо рішення, які опрацьовані питанням захисту, тому якщо ви у свій банківський акаунт увійдете з іншого девайса або в іншій країні, встановлений додаток «Google Authenticator» допоможе контролювати доступ в систему електронного банкінгу UKRSIB business, — зауважив Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — UKRSIB business ми запустили майже рік тому. Його мета — замінити стару платформу StarAccess з роботи з юрособами на нову, більш якісну UKRSIB business».

Переваги використання Google Authenticator:

  • Використання навіть без підключення до інтернет;
  • На відміну від смс Користувач не залежить від покриття мобільного зв’язку, не треба чекати, код гарантовано буде згенеровано;
  • На відміну від токенів та інших варіантів не треба окремо щось зберігати, або носити з собою, лише один раз робите налаштування й Вам потрібен лише
  • телефон з встановленим додатком «Google Authenticator»;
  • Користувач може активувати «Google Authenticator» на різних пристроях, при активації Користувач на потрібному пристрої лише один раз вводить смс-код, що надійде на номер, який є логіном для входу в систему;
  • Наприклад, у користувача є 3 телефони та 2 планшети — активувавши Google Authenticator на всіх пристроях Користувача надалі не має необхідності використовувати смс підтвердження, можливо підтверджувати операції за допомогою використання Google Authenticator на будь-якому з таких пристроїв.

Модель двофакторної автентифікації впроваджена відповідно до кращих світових стандартів і повністю відповідає вимогам НБУ. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: