03.06.2014

Пільги від УкрСиббанку для мобілізованих позичальників

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує позичальникам, мобілізованим до української армії, кредитні канікули терміном до двох місяців у період проходження військової служби: відстрочку з виплати тіла кредиту, скасування нарахування штрафних процентів та пені, якщо під час служби були допущені прострочення виплат кредитних платежів.

Для отримання спеціальних умов обслуговування боргу необхідно надати банку документи, що підтверджують призов (відмітка у військовому білеті, копія наказу або інші документи). Оскільки призвані позичальники не можуть залишити військову частину та прийти до відділення для підписання документів про відстрочку, оформити додаток до кредитного договору зможуть близькі родичі, яким банк пропонує оформити доручення.

«Зараз Україна переживає непростий історичний період. І ми розуміємо, що у наших клієнтів, які виконують свій військовий обов’язок, можуть виникнути труднощі з виплатами за кредитами. Підтримуючи військовослужбовців, банк намагається зменшити фінансове навантаження на їх сім’ї», — відзначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.157 сек. | SQL -573 | 33.6MB